İade / Geri Ödeme Politikası ve Kullanım Koşulları

İade ve Geri Ödeme Politikası

Ayıplı Ürün İadesi

Satın aldığınız ürünlerde firmamız tarafından gözden kaçan bir kusur olursa (Üründe bozulma, tarihi geçmiş ürün gibi durumlar) iade hakkına sahipsiniz.

Böyle bir durumda firmamıza e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün karşılığında farklı bir ürün tercih edebilir veya ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Eksik Ürün Teslimatı

Sevk edilen ürünlerde eksik olduğunu fark ederseniz bizimle iletişime geçin.

Yanlış Kargo Teslimatı

Adresinize ulaşan kargonun size ait olmadığını düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak yazdırıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz.

Kargo’da Hasar Gören Ürünlerin İadesi

Kargonuzu teslim alırken kırılmış veya zarar görmüş ürünler ile karşılaşırsanız kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir.

İade Koşulları

Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iade edilmelidir.Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez. Fatura arkasına iade sebebi not olarak yazılmalıdır.

İptal Koşulları

Satın alınıp iptal edilmek istenilen ürün olursa firmamız ile iletişime geçip ürünler sevk edilmeden koşulsuz olarak iptal edilmektedir. Ürünler sevk edilmiş olursa iade koşulları geçerlidir.

Ücret Geri Ödeme

İptal ve iadelerde ücret geri gönderimi ödeme şeklinize göre farklılık gösterecektir. Tahmini ücret geri ödemelerimiz 3 iş günüdür.

İletişim Bilgileri

e-posta : info@hepsitrakya.com

Telefon : 0542 487 87 39

Adres    :Turist Mah. Millet Cad. No:18 Kavaklı Merkez Kırklareli

Kullanım Koşulları

GİRİŞ VE KAPSAM
Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”), Hepsitrakya (Arkın KONUR) (“Şirket”) tarafından kullanıma sunulan ve işletilmekte olan [https://www.hepsitrakya.com/] (“İnternet Sitesi”) alan adlı sitenin kullanımına ilişkin kuralları belirlemektedir.

Bu İnternet Sitesi’ni kullanmakla, bu Koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Koşulların herhangi bir maddesini kabul etmiyorsanız, lütfen İnternet Sitesi’ni kullanmayı sonlandırınız.

İnternet Sitesi’ni kullanımınızda geçerli olacak kişisel veri ve gizliliğe ilişkin kurallar (çerez (cookie) kullanımı da dâhil olmak üzere), bu Koşulların ayrılmaz bir parçası olan Gizlilik Politikası altında düzenlenmiştir.

İnternet Sitesi üzerinden üçüncü kişilere ait internet sitelerine ya da uygulamalara ya da benzeri unsurlara bağlantı verilmesi halinde, söz konusu bağlantının kullanımı neticesinde erişilen internet siteleri, uygulamalar ya da benzeri unsurlar bu Koşulların kapsamı dışındadır. Söz konusu durumlarda ilgili internet sitesinin, uygulamanın ya da benzeri unsurun kullanım koşulları uygulama alanı bulabilecektir.

KOŞULLAR’IN DEĞİŞTİRİLMESİ
Şirket Koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Değiştirilmiş yeni Koşulların İnternet Sitesi’nde yayınlanması anında ya da diğer iletişim yöntemleri ile kullanıcıların bilgilendirilmesi anında, Koşulların yeni versiyonu, aksi belirtilmedikçe, yürürlüğe girmiş olacaktır.

İNTERNET SİTESİ’NİN KULLANIMI
İnternet Sitesi, Şirket’i ve Şirket’in faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmek ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek gibi amaçlarla kurulmuştur. Kullanıcılarımız da bireysel olarak İnternet Sitesi’nden bu amaçlar kapsamında yararlanabileceklerdir.

Ancak, İnternet Sitesi’ne zarar verebilecek herhangi bir faaliyette bulunamazsınız. Ek olarak tersine mühendislik gibi İnternet Sitesi’nin teknolojisini veya İnternet Sitesi üzerindeki fikri hakları izinsiz kullanmayı sağlayacak faaliyetlerde bulunamazsınız.

FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI
İnternet Sitesi ve üzerinde yer alan içerikler, telif haklarına, marka hakkına, tasarım hakkına ve diğer fikri ve sınai haklara (tüm bunlar birlikte “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları” olarak anılacaktır) konu olmaktadır veya olabilecektir.

İnternet Sitesi’nin kullanımı, hiç kimseye Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının devri, lisanslanması veya herhangi bir şekilde çoğaltma, yayma, kullanma ve faydalanma gibi bir hakkın verildiği anlamına gelmeyecektir. Herhangi bir içeriğin Şirket’ten izinsiz olarak kullanılması, Şirket’in Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının ihlali anlamına gelebilir.

İNTERNET SİTESİ’NDE YER ALAN İÇERİKLER
İnternet Sitesi’nde yer alan içeriklerin her zaman güncel ve doğru olması için Şirket tarafından gereken çaba gösterilmektedir. Buna rağmen Şirket İnternet Sitesi üzerinden paylaştığı tüm içeriğin her daim güncel olduğunu garanti etmemektedir.

İnternet Sitesi’nde şirketlerimiz tanıtılmakta ve faaliyetlerimiz hakkında genel ve kamuya açık bilgiler paylaşılmaktadır. Şirketlerimiz veya faaliyetlerimiz ile ilgili bir karar almanız gerekiyorsa, bunların almak istediğiniz karar ile ilgili amaca uygun olup olmadığını tespit etmek size ait bir sorumluluktur.

İnternet Sitesi aracılığıyla paylaştığımız içerikte yer alan tüm bilgi ve açıklamaların hiçbiri sözleşmeye davet olarak kabul edilemez, herhangi bir beyan veya taahhüt teşkil etmez.

İnternet Sitesi içeriğine dayanarak verdiğiniz kararlardan dolayı sorumluluk tamamen sizlere aittir. Söz konusu kararlardan dolayı Şirket’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İNTERNET SİTESİ’NİN İÇERİĞİNE VE YAYINDA KALMASINA İLİŞKİN HÜKÜMLER

Şirket, İnternet Sitesi üzerinde her türlü değişikliği dilediği zaman yapabileceği gibi, İnternet Sitesi üzerinden paylaştığı içeriği kısmen veya tamamen, ilgili kanunların izin verdiği ölçüde yayından da kaldırabilir.

İnternet Sitesi’nin doğası gereği, bazı zamanlarda İnternet Sitesi’nde teknik bakım, düzeltme veya yenileme gibi amaçlarla yayına kısa süreli ara verilmesi gerekebilir. Böyle bir durumda, İnternet Sitesi’ne erişimin mümkün olmaması nedeniyle Şirket’in hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

TARAFLARIN SORUMLULUĞU
İnternet Sitesi’ni kullanmakla veya İnternet Sitesi’nden yararlanmakla, ortaya herhangi bir zarar çıktığı iddia edilemez ve bu zararın tazmini talep edilemez. İnternet Sitesi’nin kullanımı nedeniyle ortaya çıkacak bütün sonuçlardan siz sorumlusunuz.

YETKİLİ MAHKEME ve UYGULANACAK HUKUK
İnternet Sitesi’nin kullanımından doğabilecek tüm uyuşmazlıklar Türk hukukuna tabi olacaktır.