İade ve Geri Ödeme Politikası

Ayıplı Ürün İadesi

Satın aldığınız ürünlerde firmamız tarafından gözden kaçan bir kusur olursa (Üründe bozulma, tarihi geçmiş ürün gibi durumlar) iade hakkına sahipsiniz.

Böyle bir durumda firmamıza e-posta ve telefon ile ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün karşılığında farklı bir ürün tercih edebilir veya ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Eksik Ürün Teslimatı

Sevk edilen ürünlerde eksik olduğunu fark ederseniz bizimle iletişime geçin.

Yanlış Kargo Teslimatı

Adresinize ulaşan kargonun size ait olmadığını düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak yazdırıp kargo görevlisine teslim edebilirsiniz.

Kargo’da Hasar Gören Ürünlerin İadesi

Kargonuzu teslim alırken kırılmış veya zarar görmüş ürünler ile karşılaşırsanız kargo firmasına tutanak tutturmanız gerekmektedir.

İade Koşulları

Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iade edilmelidir.Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez. Fatura arkasına iade sebebi not olarak yazılmalıdır.

İptal Koşulları

Satın alınıp iptal edilmek istenilen ürün olursa firmamız ile iletişime geçip ürünler sevk edilmeden koşulsuz olarak iptal edilmektedir. Ürünler sevk edilmiş olursa iade koşulları geçerlidir.

Ücret Geri Ödeme

İptal ve iadelerde ücret geri gönderimi ödeme şeklinize göre farklılık gösterecektir. Tahmini ücret geri ödemelerimiz 3 iş günüdür.

İletişim Bilgileri

e-posta : info@hepsitrakya.com

Telefon : 0542 487 87 39

Adres    :Turist Mah. Millet Cad. No:18 Kavaklı Merkez Kırklareli

BİZE ULAŞIN