Blog

Peynirin Mucize Faydaları..!!
Sofralarımızdan eksik etmediğimiz peynir, vitamin ve mineral bakımından en zengin besinlerin başında geliyor. Her gün beyaz peynir yenmesi vücudun kalsiyum ihtiyacını karşıladığını söylüyor uzmanlar...
Kahvaltı Neden Önemlidir?
Özellikle büyüme çağındaki çocukların kahvaltısında süt ve süt ürünleri bulunmalı. Süt içmeyi sevmeyen çocuklar ise peynir ve yoğurt tüketmeli.
Kırklareli Peyniri ve Lutenitsa
Çıtır çıtır simit, bir de Kırklareli peyniri ve mis gibi demleme çay...Keyfine doyum olmaz öyle değil mi..
Helva Tabağı
Akşam yemeği yendiyse eğer keyif kahvelerini içme vakti gelmiştir. Yanında da şöyle bir helva tabağı da eşlik etse nasıl olur?
Eski Kaşar Peynirleri
Eski kaşar peyniri geleneksel bir lezzettir. Trakya eski kaşarı inek sütünden veya paçal olarak üretilen olmak üzere iki guruptadır.
Taze Kaşar Peynirleri
Taze kaşar peyniri ülkemizde çok tercih edilen ve kahvaltılardan yemeklere her sofrada tüketilen vazgeçilmez bir lezzettir. Trakya taze kaşar peyniri çeşitleri ülkemizde en çok tercih edilen kaşar peyniridir. Tam yağlı olarak üretilir.
Paçal Peynir Nedir
Paçal Peynir; inek, koyun ve keçi sütlerinin dengeli oranları ile karıştırılarak üretilen ve kendine has aroması ile vazgeçilmez bir damak tadı bırakan peynir çeşididir. Neden mi paçal peynir tercih etmeliyiz. Tarifi ve nasıl yapılır diye merak edenler için basitçe anlatalım.
Kırklareli Beyaz İnek Peyniri
Kırklareli beyaz inek peyniri, lezzeti ile dünyaya ya nam salmaktadır. 16 ülkeye ihraç edilen ve iç piyasada çok tercih edilen beyaz inek peyniri konumundadır. Kırklareli beyaz inek peyniri; inek sütü, doğal şirden mayası ve tuz kullanılarak olgunlaştırma usulü ile üretilmektedir. Koruyucu madde içermez.
Kırklareli Peyniri
Kırklareli’ nin kendine has mutfak kültüründe Kırklareli Peyniri lezzetlerin başında yerini alıyor. Kırklareli, peynir üretiminde geleneksel mandıracılık sitemini devam etmektedir. Peynirler doğal şirden mayası kullanılarak üretilmektedir.
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargonuz bedava.

Alışveriş sepetiniz toplamı 200 TL ve üzerine çıktığında sepet toplamında kargo ücreti ödemezsiniz.

Kargonuz adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Sitemizden yaptığınız ödemenin haricinde bir ödeme talep edilmez.

Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmalarımız ile tüm Türkiye'ye teslim edilmektedir. Gıda ürünleri öncelikli ve hızlı teslimat güvencesi ile adresinize ulaşır.

Mesai günleri içerisinde saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Ürün teslimatları kargo firmalarının yoğunluk durumuna orantılı değişiklik gösterebilmektedir.

Ürünlerimize hasar gelmeyecek şekilde kargo paketlerimiz hazırlanmaktadır. Gıda ürünlerinde soğuk zinciri bozulmadan teslim edilebilecek ambalajlanma yapılmaktadır.

Hafta sonu siparişleri; Soğuk zinciri bozulmaması gereken gıda ürünler, Perşembe 16:00 dan sonra ve Cuma, Cumartesi, Pazar, günü gelen siparişler haftayı takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

Diğer kampanyalarımızı www.hepsitrakya.com/blog adresimizden takip edebilirsiniz.